הכל מתחיל מבחירה נכונה של צמחים חזקים ונוחים לגידול שיתאימו לכל חלל במשרד שלכם, לא ידרשו מכם יותר מדי תשומת לב ויכניסו מלא אווירה, כיף וישמרו על הבריאות שלנו.
בדרך כלל המרחבים שאנחנו מבלים בהם את רוב שעות היממה הם חללים סגורים ללא אלמנטים שמחיים את הנפש. מחקרים מראים שהוספת צמחים לסביבה הטבעית שלנו יכולה להיות מקור להשפעה חיובית מדהימה עבור הבריאות הפיזית והנפשית שלנו.

הנה 3 סיבות שיגרמו לכם להכניס ירוק לבית ולמשרד:

  • הגדלת הפרודוקטיביות – מחקרים מוכיחים כי צמחים בסביבה המשרדית מעלים פרודוקטיביות ב-15%
  • הפחתת זיהום אוויר –  צמחים הם הפתרון המושלם: בזמן שהם מבצעים פוטוסינתזה, הם מקטינים את הרעלים שמסתובבים באוויר ומגבירים את יחס החמצן לפחמן דו חמצני ובכך גורמים לנו לנשום אוויר נקי ובריא יותר.
  • אושר – צמחים הופכים אותנו למאושרים ורגועים יותר, ומפחיתים את רמות הסטרס. מחקרים הראו שמספיקה רק הפניית מבט לעברו של צמח ירוק כדי ליהנות מאפקט מרגיע ומפחית חרדה.

אם אתם תוהים מהם הצמחים שכדאי שיהיו לכם במשרד, הנה ההמלצות שלנו:

סנסיווריה

הסנסיווריה היא גיבורת על, היא יודעת לשרוד לתקופות ארוכות, חסכונית במים,
קלה לתפעול והכי חשוב, היא מטהרת את האוויר!
מדובר כאן על הצמח האולטימטיבי למשרד. יסתדר נ-ה-ד-ר בחללים עם ממש מעט אור ויהיה מאוד סלחן גם אם תשכחו להשקות אותו מדי פעם.

זמיה קוקוס

מגדירים את עצמכם “כרוצחי צמחים סדרתיים?” זמיה קוקוס זה הצמח בשבילכם.

צמח קליל ונוח, ידרוש מכם רק למקם אותו בפינה שחסר בה עניין והוא כבר יעשה את העבודה בלי לדרוש מכם יותר מדי

אגלונמה

אחד הצמחים העמידים והחסונים שיש. יהיה קלאסי למקם אותו בחללים עם תאורה מלאכותית או עוצמת אור נמוכה. לא אוהב הרבה מים, אז בזהירות עם ההשקיה. אבל מה שהכי חשוב לדעת – הוא גם מטהר את האוויר(ה)!


ספטיפיליום

כל כך הרבה יתרונות יש בצמח הזה שאתם חייבים לפחות אחד ממנו. 

פריחה מושלמת – בעל פרחים לבנים ומרשימים שאי אפשר לפספס.
מטהר אוויר – הוא סופג רעלים מהסביבה שלו, כך שהוא מתפקד כמטהר אוויר אידיאלי!
קל לגידול – מתאים מאוד לאלה שמתחילים את דרכם עם עולם הצמחים. מחזיק נהדר גם בתנאי אור מאתגרים.

קנציה

אחד הצמחים העמידים והחסונים שיש. יהיה קלאסי למקם אותו בחללים עם תאורה מלאכותית או עוצמת אור נמוכה. לא אוהב הרבה מים, אז בזהירות עם

דקל מרשים ואלגנטי עם עלים רחבים וגדולים שיהפכו כל פינה אצלכם במשרד לג’ונגל של ממש!

מאוד קל לגידול ומומלץ מאוד למשרדים. רק לא לשכוח להשקות אותו כן?

מתלבטים איזה צמחים יתאימו למשרד שלכם? מוזמנים להתייעץ ולקנות בקלות דרך האתר: www.ho-ya.co.il


שיר כהן, יזמת ובעלים של המותג HOYA, חברה שעוזרת לכם לחזק את הקשר עם הטבע. צמחים מביאים איתם יופי, אנרגיה חדשה, הם גם משפיעים על בריאותנו בכך שהם מטהרים את האוויר וגורמים לנו להרגשה טובה יותר אבל בעיקר, כל הירוק החי הזה משדרג לנו כל פינה וגורם לנו להיות שמחים יותר. כל אחד מאיתנו צריך לחיות עם קצת ירוק. אנחנו ב-HOYA מקלים על תהליך קניית הצמחים על ידי אספקת צמחים בריאים ורעננים מבית הגידול ישר לדלת שלכם. ויחד עם זאת מעניקים את כל הטיפים והטריקים הדרושים בכדי לעזור לצמחים שלכם לשגשג ולחיות לאורך זמן.